PRAWO - KONTAKTY

PRAWO studia stacjonarne
Rocznik Opiekun Starosta Kontakt do starosty
I rok Dr Justyna Holocher 1. Patryk Golba-Zawadzki

 

2. Mateusz Łysiak

patryk.golba-zawadzki@student.up.krakow.pl

 

mateusz.lysiak@student.up.krakow.pl

II rok Dr Urszula Kosielińska-Grabowska 1. Wiktoria Marciniak

 

2. Wiktoria Kłymińska

wiktoria.marciniak@student.up.krakow.pl

 

wiktoria.klyminska@student.up.krakow.pl

III rok Dr Łucja Kobroń-Gąsiorowska Maciej Lisowski maciej.lisowski@student.up.krakow.pl
IV rok Dr Tomasz Szeląg Artur Lechowicz artur.lechowicz@student.up.krakow.pl
V rok Dr Monika Skowrońska Katarzyna Krok katarzynakrok19@gmail.com

 

PRAWO studia niestacjonarne
Rocznik Opiekun Starosta Kontakt do starosty
I rok Dr Piotr Uhma
II rok Dr Adam Pązik 1. Matylda Niemiec

 

2. Dawid Gawlik

matylda.niemiec@student.up.krakow.pl

 

dawid.gawlik@student.up.krakow.pl

III rok Dr Marcin Mazgaj Dominik Pałka dominik.palka@student.up.krakow.pl

EKONOMIA SPOŁECZNA - KONTAKTY

EKONOMIA SPOŁECZNA studia stacjonarne 
Rocznik Opiekun Starosta Kontakt do starosty
I rok Dr Wojciech Maciejewski 1.Emilia Gołąb

2. Julia Miczek

3. Magdalena Włodarczyk

emilia.golab2@student.up.krakow.pl

julia.miczek@student.up.krakow.pl

magdalena.wlodarczyk1@student.up.krakow.pl

II rok Dr Paweł Nowak 1. Patrycja Jarząbek

 

2. Sylwia Janecka

patrycja.jarzabek@student.up.krakow.pl

 

sylwia.janecka@student.up.krakow.pl

III rok Dr Marta Czyżewska Oliwia Wacław oliwia.waclaw@student.up.krakow.pl
I rok

1 stopnia

Dr Krzysztof Sala Fabian Kocot fabian.kocot@student.up.krakow.pl
II rok

2 stopnia

Dr Paulina Szyja Oliwia Kowalska oliwia.kowalska@student.up.krakow.pl

 

EKONOMIA SPOŁECZNA studia niestacjonarne
Rocznik Opiekun Starosta Kontakt do starosty
I rok Dr Katarzyna Kowalska  

 

II rok Dr Elżbieta Szczygieł

 

 

1. Nikola Grosek

 

2. Damian Skalny

nikola.grosek@student.up.krakow.pl

 

damian.skalny@student.up.krakow.pl

II rok

2 stopnia

Dr Marcin Kępa 1. Oliwia Jamróg

2. Agnieszka Karcz

oliwia.jamrog@student.up.krakow.pl

agnieszka.karcz1@student.up.krakow.pl